20 lipca Barbara była w St Tropez na gali fundacji Leonadro DiCaprio (jest to organizacja, która działa na rzecz ochrony środowiska). Razem z Barbarą była m.in. Soo Joo Park, Eniko Mihalik, Hana Jirickova, Lily Donaldson.
21 lipca Barbara była już w Budapeszcie, a razem z nią przyleciała Soo Joo. Tego samego dnia pojawiła się plotka, że Barbara weźmie udział w Grand Prix Węgier, ponieważ do Budapesztu przyleciał Lewis Hamilton ze swoją ekipą. Tego samego dnia dziewczyny spotkały się na kolacji w jednej z restauracji w Budapeszcie z Lewisem Hamiltonem i jego znajomymi. Każdego dnia pojawiały się nowe zdjęcia z fanami, którzy mieli szczęście spotkać dziewczyny na ulicy.
22 lipca Barbara wzięła udział w imprezie wraz z Soo Joo, Anitą i ich znajomymi.
24 lipca plotka o udziale Barbary na Grand Prix Węgier potwierdziła się. Barbara pojawiła się tam razem z Soo Joo i kibicowała Lewisowi.
25 lipca ukazało się zdjęcie, które fan zrobił sobie z Lewisem, gdy spotkał go na ulicy, w tle widoczna jest Barbara.
26 lipca Barbara ponownie wyszła wieczorem do restauracji z Lewisem, Soo Joo i innymi znajomymi.
29 lipca Barbara była na urodzinach swojego kolegi, spędzali czas m.in. na strzelnicy.
W ostatnim czasie Barbara miała również sesję dla angielskiego Harper’s Bazaar (wyd. sierpniowe). Sesja opatrzona została tytułem „Bazaar Beauty/Love That Look”, a fotografem był Damon Heath. Zdjęcia z sesji, które pojawiły się 2 sierpnia zobaczyć można w galerii
Barbara 3 sierpnia złożyła na instagramie życzenia urodzinowe modelce Karlie Kloss.