Wielkimi krokami zbliżamy się do końca 2016 roku. W związku z tym przyszła pora na podsumowanie roku! Przypomnijmy najważniejsze rzeczy w życiu Barbary:

Najważniejsze momenty

♦ Rekrutka roku marki Si Swimsuit – Informacja o tym, że Barbara została jedną z rekrutek tej marki pojawiła się już 8 lutego. Po 4 miesiącach oczekiwań wyniki zostały ogłoszone 8 czerwca, a wygranej Barbarze pogratulowali m.in. Nick Jonas czy Lewis Hamilton. Oprócz Barbary o tytuł „Rekrutki” roku 2016 walczyły Bo Krsmanovic, Ashley Graham, Sofia Resing i Tanya Mityushina. Barbara o wygranej dowiedziała się od amerykańskiego koszykarza, który obecnie jest jedną z największych gwiazd ligi NBA, Karla Anthony’ego Towns’a. Dzięki tej wygranej Barbara dołączyła do znanych modelek, które wygrywały ten tytuł w poprzednich latach takich jak Nina Agdal, Sara Sampaio czy Kate Upton. Wygrana oznacza również, że zobaczymy Barbarę współpracującą z tą marką w 2017 roku.

♦ Twarz perfum Giorgio Armaniego  Barbara została twarzą perfum Giorgio Armaniego „Aqua di Goia” , „Air di Goia” i „Sun di Goia” czym spełniła swoje marzenie : „Jestem zaszczycona będąc twarzą perfum Giorgio Armaniego, spełniło się moje marzenie. Nie myślcie, że się śmiałam, byłam mega przerażona.
3 kwietnia ukazała się reklama zapachu „Aqua di Goia”, a 21 kwietnia reklamy pozostałych dwóch zapachów.
Barbara bardzo miło wspominała pracę na planie zdjęciowym „(…) Myślę, że zrobiliśmy coś eleganckiego, ekskluzywnego i magicznego (…)” Zdjęcia odbywały się na Korsyce.

CZYTAJ DALEJ