| 16.08.2016 | Uncategorized

Do napisania tego krótkiego artykułu zachęciła nas informacja (już potwierdzona) o kolejnej współpracy Barbary z marką Mavi Jeans, z którą współpracowała już w 2013 roku.
Tym razem Barbara weźmie udział w specjalnej reklamie kręconej z okazji 25. urodzin marki.
W tej reklamie Barbara wystąpi ze znaną turecką aktorką i modelką Serenay Sarıkayi, która w następujący sposób wypowiedziała się o zbliżającej się współpracy z Barbarą : „Wszystko co na razie wiem, to że będę pracować z Barbarą Palvin, to będzie piękne i bardzo zaskakujące.”
Barbara bardzo chętnie podjęła współprace z turecką marką Mavi Jeans, ponieważ jest fanką produkowanych przez nich jeansów „Sama wiem jak trudno czasem jest kupić dobre jeansy, a te zawsze świetnie na mnie leżą, wyszczuplają i zakrywają to co chcę ukryć”
Modelka bardzo dobrze wspomina swoją pierwszą współpracę z tą marką. Podczas niej wystąpiła w kampanii razem ze znanym tureckim aktorem i modelem Kivanc’em Tatlitug’iem.
Zdjęcia odbyły się w Barcelonie.
Według Barbary dobra kampania była wynikiem świetnej atmosfery na planie.
„Ekipa była świetna. Każdy był naprawdę profesjonalny i szczery. To dla mnie bardzo ważne, żeby dobrze się bawić podczas pracy. Zrobiliśmy to, dobrze się bawiliśmy i spisaliśmy się. Mam nadzieję, że ludzie poczują to, kiedy będą oglądali reklamę. Reklama ukazuje kolekcję seksownego wyglądu i stylu życia. A ja byłam tajemniczą dziewczyną tej historii.”
Barbara nie znała Kivanca przed rozpoczęciem zdjęć, jednak już w ich trakcie opowiadała, że bardzo go polubiła i była pod wrażeniem nie tylko jego talentu aktorskiego, ale zarówno jego osobowości jak i tego, że jest niezwykle profesjonalny i fotogeniczny.
„On jest nie tylko świetnym aktorem, ale też świetnym facetem. Jeśli jesteś z kimś na jednej scenie czy planie zdjęciowym, to bardzo ważne, żeby ten ktoś Cię wspierał. Kivanc wspierał mnie całkowicie. Szło nam naprawdę dobrze i mieliśmy mnóstwo zabawy.”
Tu możecie zobaczyć kulisy kampanii:

A tu jej efekty w postaci reklamy:

Zdjęcia wykonane podczas tej współpracy możecie zobaczyć w naszej galerii.

Trochę o marce: Mavi Jeans jest to turecka marka, założona w 1991 roku, do gwiazd noszących jej ubrania należą np. Kate Winslet czy Chelsea Clinton.

Bez tytułu

Artykuł o kampanii, który zamieszczony został w tureckiej gazecie „Hurriyet Pazar” (wrzesień 2013)