Każdy, kto czuje się choć trochę niepewnie ze swoim ciałem powinien wziąć sobie do serca to, że nawet szczupłe, znane modelki nie uchronią się przez wrednymi, napastującymi komentarzami internetowych hejterów, którzy nie mają nic innego do roboty niż krytykowanie ciał innych osób.
Wiele osób chciałoby wyglądać jak piękna brunetka Barbara Palvin, która została rekrutką tego roku marki Si Swimsuit, czym zirytowała fanów kobiecych ciał, składających się głównie z płaskiego brzucha, bez żadnych kobiecych krągłości.
Niedawno 22-latka pokazała na twitterze, że nawet ona ma styczność z wrednymi komentarzami dotyczącymi jej ciała, które najprawdopodobniej pochodzą od zazdrosnych hejterów.
Barbara pozowała do wielu zdjęć zarówno dla magazynu Sports Illustrated Swimsuit jak i ich strony internetowej, pozowała w wielu seksownych strojach-mocno wyciętym bikini, bikini składającym się głównie ze sznureczków i w końcu topless.
Jednak pomimo seksapilu wyciekającego z tych zdjęć pojawiło się kilka złośliwych komentarzy.
„Jesteś taka gruba, przepraszam Barbaro” napisała jedna z komentujących na instagramie, lekceważąc zasady gramatyki, podczas gdy inna osoba napisała: ”Jej ciało wcale nie jest dobre, ale jej twarz tak.”
„Będąc szczerym, wygląda jakby była w ciąży” napisał ktoś pod innym zdjęciem Barbary na plaży.
Zszokowana tymi negatywnymi komentarzami Barbara postanowiła skomentować na swoim twitterze zachowanie tych, którzy nie potrafili zachować swoich negatywnych spostrzeżeń dla siebie.
„Wooow. Dostałam trochę wrednych komentarzy o tym, że jestem gruba” -napisała „Dobra, może nie jestem już tak szczupła jak wtedy, gdy miałam 18 lat, ale nie nazwałabym siebie grubą!”
To bardzo dobrze, że węgierska modelka nie dała się zdołować przez te wszystkie okrutne słowa skierowane do niej, jednocześnie bardzo źle, że w ogóle musiała mieć z nimi do czynienia i że poczuła się zobowiązana do tłumaczenia, że nie jest tak szczupła jak była kiedyś.
To już nie pierwszy raz, kiedy Barbara musi się mierzyć z komentarzami dotyczącymi jej wagi od rozpoczęcia kariery w wieku 13 lat.
W zeszłym roku plotkowano o tym, że powodem dla którego została wyrzucona z corocznego pokazu Victoria’s Secret było to, że przybrała na wadze. Ta informacja nie została przez nikogo potwierdzona.
Jeśli Barbara poczuła się z tym źle, to nie mogło to potrwać długo, ponieważ zaraz tysiące fanów napisało do niej, wyrażając swój sprzeciw do wrednych komentarzy napisanych przez hejterów modelki:
„To, że ludzie nazywają Barbarę Palvin grubą sprawia, że czuje się z tym źle” napisała jedna.
„Musimy porzucić takie ‘standardy’ przy opisywaniu ideału #EatingDisorderAwarness”
„Jeśli ona jest gruba, to nawet nie mogę sobie wyobrazić co powiedzielibyście o mnie. To jest moja nowa #wcw right friggin’ there” napisała kolejna.
Trzeci rodziaj komentarzy pochodził od osób, które pisały, że byłyby gotowe zabić za figurę Barbary: „Chciałabym być tak gruba jak @BarbaraPalvin.”

Oryginał