Spotkania Barbary i Hamiltona


Zgodnie z art.1 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. powyższy artykuł stanowi przedmiot prawa autorskiego, a więc co wynika z w.w ustawy podlega ochronie prawa autorskiego. Oznacza to, że nie można go rozpowszechniać bez zgody autora (w innym przypadku będzie stanowiło to naruszenie autorskich praw osobistych, a na podstawie tego można powziąć kroki prawne.)


Przez pewien czas Barbara często przebywała z brytyjskim kierowcą wyścigowym, Lewisem Hamiltonem. Częste spotkania tej dwójki przyczyniły się do tego, że fani zaczęli podejrzewać ich o związek. Ale może od początku… Barbara i Lewis Hamilton poznali się 1 marca 2016 roku, kiedy to Lewis został ambasadorem marki L’Oréal Paris. Niedługo później, bo już 7 marca w 5 gwiazdkowym hotelu „La Réserve Paris” w Paryżu odbyła się luksusowa kolacja zorganizowana właśnie przez Hamiltona, na której pojawiła się Barbara wraz ze swoją siostrą Anitą. To właśnie podczas tej kolacji zostało zrobione pierwsze wspólne zdjęcie Barbary i Lewisa.

Już dzień później, czyli 8 marca, spotkali się na imprezie Red Obsession, zorganizowanej przez L’Oréal Paris. Barbara ponownie zabrała ze sobą Anitę. Lewis i Barbara pozowali wspólnie do zdjęć, jednak nie było to nic nadzwyczajnego. Lewis, który był nielicznym mężczyzną wśród tylu pięknych kobiet, robił sobie mnóstwo zdjęć z każdą z ambasadorek.

Dopiero impreza Blue Obsession zorganizowana przez L’Oréal Paris, która odbyła się 18 maja w Cannes zapoczątkowała ich częste spotkania. Na Youtube można zobaczyć filmik z tejże właśnie imprezy, gdzie da się zauważyć Barbarę (0:10-0:12 sek) oraz Lewisa (0:31-0:32). Są też zdjęcia z tego dnia, na których widać jak przytulają się na powitanie.

Wieczorem po Blue Obsession była razem z nim na imprezie w klubie. Jednak spokojnie, oprócz nich była też Irina Shayk i jej narzeczony, aktor Bradley Cooper, Lara Stone i Doutzen Kroes.

Dzień później odbyła się gala amfAR, na której również oboje byli obecni.

Na kolejne spotkanie Barbary i Lewisa nie musieliśmy długo czekać. Spotkali się już 21 maja w klubie „Gotha” w Cannes. Właśnie wtedy portale plotkarskie zaczęły interesować się relacjami tej dwójki.

Dwa dni później miało miejsce kolejne wspólne wyjście Barbary, Soo Joo i właśnie Lewisa. Korzystali oni ze świetnej pogody, która dopisała 23 maja w Monako.

Pięć dni później, czyli 28 maja, Barbara razem z amerykańską aktorką i modelką, Gabrielle Union oraz swoją siostrą Anitą były na sesji treningowej Grand Prix Formuły 1 w Monte Carlo. Nie trzeba przypominać, że Lewis jest kierowcą wyścigowym, prawda? Jeszcze tego samego dnia Lewis i Barbara spędzali czas na jachcie wraz z innymi znajomymi.

Można przypuszczać, że mini impreza na jachcie była po to, żeby Lewis mógł zrelaksować się przed Grand Prix, które odbyło się 29 maja. Hamiltonowi udało się je wygrać, ale cóż się dziwić… Barbara mocno mu podczas tego Grand Prix kibicowała.

Żeby świętować wygraną udali się wraz z innymi do jednego z nocnych klubów w Monako. Po zdjęciach widać, że dobrze się ze sobą bawili.

Po 30 maja można śmiało powiedzieć, że ta dwójka naprawdę polubiła jachty… A może raczej wspólne spędzanie czasu na nich? (Filmik)

Kiedy miesiąc maj dobiegł końca, skończyły się częste spotkania Palvin i Hamiltona. Przynajmniej na miesiąc. Przez cały czerwiec nie spotkali się ani razu. Jedynie 9 czerwca, kiedy to ogłoszone zostały wyniki na rekrutkę roku marki Si Swimsuit, Lewis pogratulował Barbarze wygranej. Nie były to jednak osobiste gratulacje.

Gdy fani zaczęli powoli odpuszczać teorie o ich związku nastąpiło kolejne spotkanie. Barbara była w St.Tropez, gdzie uczestniczyła na zorganizowanej przez Leondardo DiCaprio gali „Leonardo DiCaprio Foundation Gala”, jednak 21 lipca wróciła do Budapesztu. Razem z nią przyleciała Soo Joo. Tego dnia pojawiła się również plotka, że Barbara weźmie udział w Grand Prix Węgier, ponieważ ma w nim wziąć udział Hamilton, który przyleciał do Budapesztu. Tego samego dnia Barbara i Soo Joo spotkały się z Lewisem i jego ekipą w restauracji. Dzień później Barbara udzieliła wywiadu dla „Aktív”. Została zapytana m.in. o jej relacje z Hamiltonem. Wyjaśniła w nim, że są tylko przyjaciółmi. Służy mu za przewodnika po Budapeszcie, a przy okazji chce go przekonać do tradycyjnych węgierskich potraw. Powiedziała również, że od dziecka oglądała Formułę 1, ale kibicowała Ferrari. Ta wypowiedź mogła uspokoić antyfanów ich domniemanego związku. Jednak Barbara dodała też, że przez to, że przyjaźni się z Lewisem zaczęła kibicować Mercedesowi, którego kierowcą jest właśnie Lewis. Ta wzmianka bardzo natomiast usatysfakcjonowała fanów tej dwójki. No bo, skoro od dziecka kibicowała Ferrri, a nagle, przez jednego faceta zaczęła kibicować Mercedesowi, to musi być coś na rzeczy, prawda? Bzdura. Pomyślimy… jeśli nasz przyjaciel brałby udział w zawodach to komu byśmy kibicowali? Jemu czy jego przeciwnikowi? Jednak fanów tego związku dodatkowo uszczęśliwiał fakt, że tego samego dnia Barbara i Lewis wraz z jego ekipą byli w restauracji Jamiego Olivera.

Plotka o pojawieniu się Barbary na Grand Prix Węgier potwierdziła się 24 lipca, gdyż właśnie tego dnia Grand Prix się odbyło. Palvin wraz z Soo Joo, która była tam razem z nią, mocno kibicowała Hamiltonowi. Jak więc przy takim dopingu Lewis mógł przegrać?

Uściski, uśmiechy, spojrzenia na siebie… Czy to może wydawać się nieco podejrzane? Ponadto, dzień po Grand Prix jeden z fanów zrobił im zdjęcie na ulicach Budapesztu, a 26 lipca Lewis i Barbara ponownie wyszli wieczorem razem ze swoimi znajomymi do restauracji.

Po Grand Prix Węgier znowu mieli miesiąc odpoczynku od siebie. 29 sierpnia Barbara przyleciała do Wenecji na 73. międzynarodowy festiwal filmowy. Zatrzymała się w 5 gwiazdkowym hotelu „Excelsior”, który położony jest zaraz przy plaży „Venice Lid”. 30 sierpnia udała się na Ceremonie Otwarcia Festiwalu, podczas której towarzyszył jej Cyril Lefevre, który jest agentem IMG Models. 31 sierpnia Barbara pojawiła się na premierze filmu „La la land”, w którym główne role zagrali Ryan Gosling i Emma Stone. Ale chwila… Co to wszystko ma wspólnego ze spotkaniami Palvin i Hamiltona? Otóż, tego samego dnia, gdy miała miejsca premiera „La la land” pojawiła się informacja o pobycie Lewisa w Wenecji, mało tego, tego dnia wyszły też zdjęcia z 29, 30 i 31 sierpnia, kiedy to spędzali razem czas.


(29 sierpnia)

 
(30 sierpnia)


(31 sierpnia)

Barbara 4 i 5 września spędziła we włoskiej miejscowości Monza, gdzie miało miejsce ich kolejne spotkanie. W tej właśnie miejscowości, w tym czasie, odbywał się Grand Prix Włoch. Lewis zajął tam drugie miejsce, zaraz za swoim kolegą z drużyny Nico Rosberg’iem. Ciekawostką jest to, że wyścig na tym torze Lewis wygrywał 2-krotnie w 2014 i 2015 roku.

Czas szybko mija, więc udajmy się do października. Październik jak wiadomo słynie z Halloween. Barbara wzięła udział w dwóch imprezach Halloweenowych. Jedna, bardziej kameralna, odbyła się 28 października w klubie „Upside Down” , wśród przyjaciół Barbary była Soo Joo oraz (oczywiście) Lewis Hamilton.

Druga impreza Halloweenowa była zorganizowana przez niemiecką modelkę Heidi Klum 31 października. Na imprezie była Stella Maxwell, z którą Barbara przyjechała na imprezę, a także Lewis, z którym Barbara wyszła.

Po tej imprezie długo nie było żadnego spotkania Palvin i Hamiltona. Antyfani tej dwójki odetchnęli z ulgą. Kolejne, jak na razie ostatnie, ich spotkanie miało miejsce 5 marca 2017 roku. Spotkali się wtedy na kolacji L’Oréal Paris, której gospodarzem była Julianne Moore. Podczas kolacji nagrali też filmik.

Ani Barbara ani Lewis nigdy nie potwierdzili, że są razem. Ich spotkania, choć mogły budzić pewne podejrzenia, były jedynie przyjacielskimi wyjściami. Nie zapominajmy, że Barbara jest podejrzewana o związek z każdym chłopakiem, z którym gdziekolwiek wyjdzie. Lewis wcale nie ma lepiej, obecnie jest podejrzewany o związek z byłą dziewczyną Justina Biebera – Sofie Richie.