Relacja – Cannes 2017

Tegoroczny 70. już Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes trwał od 17 do 28 maja. Dla nas wyjątkowymi aspektami tegorocznego festiwalu była osoba prowadząca galę rozpoczęcia jak i zamknięcia festiwalu, którą była wybitna włoska aktorka Monica Belluci. Drugim takim aspektem była osoba promująca tegoroczne wydarzenia. Była nią jedna z największych gwiazd włoskiego kina, piękna Claudia Cardinare. To właśnie ona została przedstawiona na plakatach promujących festiwal, ciekawostką może być fakt, że zdjęcie z plakatu zostało wykonane w 1959 roku

17 maja pojawiła się oficjalna informacja, że Barbara pojawi się na czerwonym dywanie 23 maja, na gali amfAR 25 maja, oraz na uroczystej imprezie zorganizowanej przez L’Oreala.

Warto dodać, że dla L’Oreal Paris ten Festiwal miał być wyjątkowy, to już 20 lat współpracy tej marki z Festiwalem Filmowym w Cannes, z tego też powodu 24 maja L’Oreal zorganizował uroczystą imprezę, na której pojawili się między innymi Barbara Palvin, Eva Longoria, Lara Stone, Bianca Balti, Irina Shayk, Doutzen Kroes,  Maria Borges, Alexina Graham, Kristina Bazan, Neelam Gill, Marlon Teixeira.

Do Cannes Barbara przyleciała z Nowego Jorku, w którym odpoczywała wraz z Krisztianem Ederem po zdjęciach w Page, w których brała udział od 16 do 18 maja.

21 maja Barbara wstawiła to zdjęcie na swojego instagrama informując, że rusza do Cannes:

Na tym zdjęciu Barbara ma na sobie bluzę Pumy zaprojektowaną przez Rihanne za 130€.

22 maja Barbara wylądowała na międzynarodowym lotnisku Nicea- Lazurowe Wybrzeże :


(po więcej zdjęć <kliknij>)

Barbara ma na sobie spodnie od Citizens Humanity Jeans za 188€ i torbę od Karl’a Lagerfeld’a za 395€.

Z lotniska Barbara udała się do 5-gwiazdkowego hotelu „Martinez” położonego w Cannes, ciekawostką jest fakt, że Barbara bardzo upodobała sobie ten konkretny hotel, zatrzymała się tu podczas wszystkich swoich Festiwali Filmowych w Cannes:


(po więcej zdjęć <kliknij>)

W tle zdjęcia możemy zauważyć Constantina, przyjaciela Barbary, z którym spotyka się za każdym razem, kiedy tylko jest we Francji, wspólne zdjęcie pochodzące z tego dnia:

Również tego samego dnia na instagramie odbyła się rozmowa między Barbarą a modelką Chantel Jeffries, w wyniku której padła obietnica spotkania obu dziewczyn w Cannes:

23 maja był dniem wyjątkowym dla nas, fanów Barbary, to jeden z tych dni, na które czekamy cały rok, to dzień wyjścia Barbary na czerwony dywan na jednym z najważniejszych Festiwali Filmowych na świecie.

Dzień ten zaczął się od zdjęcia wstawionego przez Barbarę na instagrama :

oraz informacji, że Barbara spotka się z fanami 24 maja o 16:00 w jednym z butików L’Oreala.

Barbarze podczas przygotowań do gali na pewno towarzyszyli Constantin i Cyril Lefevre, tak wyglądała gotowa już na wielkie wyjście będąc jeszcze w hotelu:


(po więcej zdjęć <kliknij>)

Tak prezentowała się w drodze z hotelu do limuzyny:


(po więcej zdjęć <kliknij>)

W tym roku Barbara miała na sobie sukienkę Armaniego z jesiennej kolekcji 2016, a także biżuterie Akillis. Mimo tego, że ciężko znaleźć zdjęcia, na których widać buty Barbary czujemy się w obowiązku poinformować Was, że buty te są od Jimmy’ego Choo, kosztowały 675€. Naszym zdaniem delikatny, dziewczęcy makijaż i rozpuszczone włosy sprawiły, że cały look prezentował się wyjątkowo świeżo, dziewczęco, ale i elegancko.

Barbara na czerwony dywan pojechała limuzyną, towarzyszył jej Constantin, który korzystając z okazji zrobił live’a. Był to miły gest z jego strony, ponieważ Barbara zawsze jest zestresowana przed takimi wielkimi wyjściami, a to na pewno odwróciło jej uwagę i choć trochę zrelaksowało 🙂

 

 

A tak już Barbara prezentowała się w Palais des Festivals na czerwonym dywanie :

(po więcej zdjęć <kliknij>)

24 dzień maja był dniem wyjątkowo intensywnym, dzień przywitał nas nową sesją Barbary dla L’Oreala „Styl na czerwony dywan festiwalu filmowego w Cannes”, zdjęcia przedstawiają stylizacje z różnych lat i naszym zdaniem była to wyjątkowo ciekawa sesja:

(po więcej zdjęć <kliknij>)

 

Zostały też zrobione zdjęcia Barbary spacerującej rano po Cannes:

(po więcej zdjęć <kliknij>)

Tego też dnia na plaży przy hotelu „Martinez” odbyła się sesja L’Oreala, razem z Barbarą wzięła w niej udział Victoria Magrath, oczywiście jak zawsze gdzieś w tle, Barbarze towarzyszył Constantin J Dziewczyny korzystając z okazji podjęły również wyzwanie ze sprejami koloryzującymi włosy L’Oreala z serii „Colorista”, wyzwanie to już zdążyło ukazać się na youtubie.

(po więcej zdjęć <kliknij>)

Po zdjęciach nadszedł czas na obiecane dzień wcześniej spotkanie z fanami w jednym z butików L’Oreala. Paparazzi i fani towarzyszyli Barbarze, która na to spotkanie postanowiła udać się pieszo, oczywiście był z nią jak zawsze Constantin, a Barbara miała na sobie sukienkę od Stelli McCartney  za 830€, buty Manolo Blahnikhq’a za 640€ i okulary Moncler Lens za 275€.

(po więcej zdjęć <kliknij>)

Sądząc po ilości zdjęć wrzuconych przez fanów z tego spotkania możemy wywnioskować, że Barbara jak zwykle nie zawiodła i bardzo chętnie robiła sobie ze wszystkimi zdjęcia.

24 maja wieczorem Barbara bawiła się na jak wcześniej wspominałyśmy  uroczystej imprezie L’Oreala zorganizowanej z powodu pięknej, okrągłej rocznicy współpracy tej marki z Festiwalem Filmowym w Cannes. Impreza zorganizowana została w Cinema Club Party. Oprócz ambasadorek można było tam dojrzeć Paris Hilton czy amerykańską aktorkę Misha Barton.  Oczywiście naszej Barbarze towarzyszył jak to zwykle już bywa Constantin. O muzykę zadbał wynajęty specjalnie DJ :

(po więcej zdjęć <kliknij>)

Co wzbudza nasz wielki podziw po imprezie Barbara miała jeszcze siłę na kolejną J Resztę nocy spędziła w klubie nocnym „Gotha”. Dodajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Barbara spędza tam czas, była tam chociażby podczas ostatniego festiwalu,a konkretniej 21 maja, był z nią wtedy m.in. Lewis Hamilton – brytyjski kierowca wyścigowy, trzykrotny mistrz świata Formuły 1.

(po więcej zdjęć <kliknij>)

25 maja ukazały się zdjęcia wychodzącej z hotelu Barbary, miała na sobie tak jak w dniu przyjazdu bluzę Pumy zaprojektowaną przez Rihanne, buty od Gianvitor Rossi za 1.159€ i torebkę Gucci za 1.850€

(po więcej zdjęć <kliknij>)

Takie też zdjęcie pojawiło się na instagramie Barbary:

A takie na instagramie Constantina :

Za pierwszym razem, gdy tylko zobaczyłyśmy te zdjęcia sprawiło u nas lekką konsternację, aczkolwiek możemy z tego wywnioskować, że Constantin był wtedy z Barbarą 🙂

25 maja, odbyła się 24 edycja gali amfAR, która ma na celu zbieranie funduszy na programy badawcze nad walką z AIDS. Podczas tegorocznej gali zebrano prawie 190 milionów dolarów.

Barbara na backstage’u przed galą amfAR:

(po więcej zdjęć <kliknij>)

Barbara na gali zaprezentowała się w sukience od Prady.Alexander’a Mcqueen’a, która kosztowała 2.360€

(po więcej zdjęć <kliknij>)

Na gali została zaprezentowana kolekcja ubrań inspirowanych Złotą Erą Hollywood, którą przygotowała Carine Roitfeld. Kreacje prezentowały obecne na gali modelki. Kolekcja została sprzedana za 3 miliony euro.

Barbara na wybiegu:

(po więcej zdjęć <kliknij>)

Wydaje nam się, że warto też wspomnieć, że 25 maja Barbarze wybiła magiczna liczba 6 mln obserwujących ją na instagramie.

26 maja Barbara nie wychodziła już z hotelu, pojawiło się tylko kilka zdjęć z wywiadu którego udzieliła dla jednej z chińskich stacji (do tej pory, wideo się nie ukazało), Barbara zaczęła śledzić na twitterze magazyn CR Fashon Book, a także polubiła kilka zdjęć wrzucanych przez fanów przedstawiających ją w Cannes.

27 maja Barbara już była w Mediolanie, gdzie miała sesję dla Tod’s.

Z Mediolanu w którym spędziła jeden dzień, udała się do Monaco, gdzie wreszcie spotkała się z Chantel Jeffries, spędzała też między innymi czas na jachcie ze znajomymi  i udała się tak jak w zeszłym roku na Grand Prix Monaco.

Naszym zdaniem ten rok był bardzo udany i jako wielkie fanki czekające cały okrągły rok na to wydarzenie z  niecierpliwością, radością, a także zawsze z odrobiną niepokoju (fatalna naszym zdaniem stylizacja z premiery „Youth” w 2015 roku) byłyśmy bardzo szczęśliwe, że Barbara zaprezentowała się tak zjawisko i wcale nas nie dziwi, że tak jak w zeszłym roku (piękna, zwiewna sukienka „Philosophy di Lorenzo Serafini”, w której była na premierze „Juliety”) znalazła się bardzo wysoko w rankingach najlepiej ubranych gwiazd w Cannes.