Ed Sheeran – kolejna zdobycz Barbary?

Naszym zdaniem nie byłoby w ogóle całej sprawy, gdyby nie to, że Ed na żywo podczas wywiadu dla australijskiej stacji radiowej KIIS 1065 potwierdził swoje rozstanie z dotychczasową dziewczyną Athiną Andrelos, a tego samego dnia spotkał się z Barbarą, gdzie zjedli w „Mary Street Burger Bar” (Newton, Sydney). Z restauracji wyszli osobno, jednak wsiedli do tej samej limuzyny:

 

Która później zawiozła ich do baru koktajlowego „Hemmesphere”. Oczywiście by podkręcić atmosferę ciągle powtarzano, że Ed byłby kolejnym bardzo sławnym chłopakiem Barbary po Niallu Horanie, Justinie Bieberze i Leonardo DiCaprio. Dodawali jeszcze, że Niall i Ed mają konflikt o byłą dziewczynę, bo piosenka Eda „Don’t” miała dotyczyć zdrady Nialla i dotychczasowej dziewczyny Eda – Ellie Goulding. Dlatego też może Ed spotkał się z Barbarą, którą uważali za byłą dziewczynę Horana..

Sami widzicie, że podstaw do jakichkolwiek podejrzeń co do ewentualnego związku nie ma i jesteśmy bardzo rozbawione tym, że ktoś w ogóle wpadł na pomysł „stworzenia” takiej plotki. Przecież wyjście do restauracji ze znajomym jest czymś normalnym, a jazda w jedno miejsce dwoma samochodami byłaby śmieszna 🙂 , choć twórcy plotki na pewno swoje osiągnęli, Barbara jako „łowczyni” bardzo popularnych facetów mogła dodać do swojej listy kolejne nazwisko i zostać jeszcze bardziej znienawidzona przez hejterki zazdroszczące jej znajomości z tak sławnymi i przystojnymi facetami, a nagłówki mówiące o tym, że Ed tego samego dnia, w którym rozstał się z dziewczyną, z którą był bodajże rok, już spotyka się z modelką Victoria’s Secret na różnych portalach plotkarskich były w czołówce najczęściej czytanych.