Constantin – przyjaciel Barbary

ENGLISH VERSION


Poniższy wywiad z Constantinem został przeprowadzony przez załogę naszej strony. Powołujemy się tutaj na artykuł 9 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych zgodnie z którym mamy prawa autorskie (na pół z Constantinem) do poniższego wywiadu i jedynie my (oraz Constantin) mamy prawo decydować o sposobie jego wykorzystania. Zabraniamy więc kopiowania wywiadu zarówno w całości jak i we fragmentach ( tu powołujemy się na art. 116 i 117 ustawy o Prawie autorskim i prawach pokrewnych zgodnie z którymi nieuprawnione rozpowszechnianie oraz nieuprawnione utrwalanie lub zwielokrotnianie w celu rozpowszechniania cudzego utworu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, karze ograniczenia wolności lub grzywnie).


 

– Cześć Constantin! W pierwszej kolejności chciałyśmy Ci bardzo podziękować, że się zgodziłeś i poświęciłeś nam chwilę. Pierwsze pytanie, zdecydowałyśmy się odrobinkę Cię prześwietlić i wiemy, że w L’Orealu pracujesz na stanowisku „Global Digital Director”. Mógłbyś nam trochę przybliżyć co należy do zakresu Twoich obowiązków?

Zasadniczo jestem odpowiedzialny za tworzenie treści i talenty, jeśli chodzi o komunikację marki w social media. Innymi słowy upewniam się, że każda część treści, którą współtworzymy z dziewczynami opowiada historię marki i wartości w sposób, który docenia nasza społeczność internetowa.

 

– Jak zaczęła się Twoja przygoda z L’Oreal Paris? Z tego co wiemy po ukończeniu szkoły w Wielkiej Brytanii przeprowadziłeś się do Paryża. Czy ta przeprowadzka była spowodowana właśnie współpracą z tą marką, czy to już potem jakoś samo wyszło?

– Rzeczywiście, studiowałem International Management na uniwersytecie Bath w Wielkiej Brytanii. W ramach moich studiów musiałem odbyć roczną praktykę w francuskojęzycznym kraju. Jak można się zorientować, kocham modę i przemysł kosmetyczny, a Paryż nie jest złym miejscem do zamieszkania ? Więc, po aplikowaniu do więcej niż 50 marek i domów mody, wybrałem L’Oreal Paris, gdzie miałem szczęście zostać zauważony przez prezesa marki podczas mojego stażu i ostatecznie dostałem ofertę stałej pracy po zakończeniu studiów. Zabawne jest to, że byłem ostatnią osobą na uczelni, która dostała staż, ale pierwszą która rzeczywiście znalazła po nim pracę haha. Więc jedna lekcja: nigdy nie rezygnuj z walki o to, w co wierzysz, pewnego dnia nadejdzie właściwa okazja.

 

– Z informacji jakie udało nam się znaleźć wiemy, że mówisz w języku angielski, francuskim, włoskim, greckim i japońskim. Nie ukrywamy, że jesteśmy pod sporym wrażeniem. Jak udało Ci się nauczyć tylu języków? Podzielisz się jakimiś swoimi sposobami pomocnymi w nauce języków obcych?

– Myślę, że kluczem do sukcesu jest zaczęcie mówić w tak wielu językach jak to możliwe kiedy jesteś młody i Twój mózg jest ciągle świeży. Dorastając oglądałem też amerykańskie seriale bez napisów (Seks w wielkim mieście, Przyjaciele, Buffy – postrach wampirów itd.) dlatego teraz kiedy ludzie mnie spotykają myślą, że jestem rodowitym Amerykaninem. Jeśli chodzi o mój francuski, to uczyłem się go w szkole w Grecji i to trochę pomogło. Włoski i Japoński to dwa języki, które uważam za akustycznie piękne, więc uczęszczałem na dodatkowe lekcje na uniwersytecie.

 

– W polskiej kulturze nieuprzejme jest pytać kogoś o wiek, jednak jesteśmy tak ciekawe, że nie pozostaje nam nic innego jak zadać to pytanie – ile masz lat? Kiedy obchodzisz swoje urodziny?

– Hahaha uprzejmości są przereklamowane. Urodziłem się w 1990, więc jeśli Wasza matematyka jest dobra, dojdziecie do mojego wieku, jestem pewny ? I przyszedłem na ten świat 19 marca ?

 

Prawdą starą jak świat jest fakt, że każde rodzeństwo w dzieciństwie bardzo się kłóci. Jak było z Tobą i Twoim bratem, George’em? Dużo ze sobą w dzieciństwie walczyliście? Jak wygląda Wasza relacja obecnie?

– Cóż, mamy bardzo różne charaktery, ale im jesteśmy starsi tym więcej czasu ze sobą spędzamy. Ostatecznie mamy bardzo dużo wspólnego, interesujemy się sztuką i kinem, a także teatrem. Dzielimy rodziców i DNA, w którym mamy zapisane miłość do tanich filmów grozy i jedzenia dowożonego do domu.

 

– Czy w związku z tym, że znasz osoby powszechnie znane miałeś jakieś problemy z paparazzi?  Próbowali wyciągać z Ciebie informacje na temat któregoś z twoich znanych znajomych?

– Chciałbym mieć z nimi więcej problemów! Rzeczywiście są chwile, w których próbują wyciągnąć informacje o tym gdzie dziewczyny są i gdzie będą szły albo nawet zadają bardzo niestosowne pytania dotyczące ich życia prywatnego, co uważam za skandaliczne. Szacunek to dzisiaj cenne słowo. Ale oczywiście ich praca jest wartościowa i tworzy szum wokół dziewczyn, więc dziękuję paparazzi ?

 

– Oczywiście, domyślasz się, że mamy też kilka pytań o Barbarę. Pierwszym i chyba najważniejszym dla nas fanów jest, jak się poznaliście i jak długo się już znacie. Pamiętasz swoje pierwsze wrażenie o Barbarze?

– Haha spodziewałem się tego. Poznałem Pandę 3 lata temu podczas sesji Miss Punky, miała blond perukę i od razu byłem pod wrażeniem jej twarzy aniołka. Ma naturalny talent do bycia przed kamerą i potrafi grać jak nikt inny. Poza tym zdawała się lubić pizzę, selfies i mrożoną herbatę, więc wiedziałem, że w końcu się dogadamy ?

 

– Jak lubicie spędzać czas z Barbarą? Czy w klubach, restauracjach, gdzie możecie spotkać fanów lub paparazzi czy wolicie spędzić czas w swoim towarzystwie w domu?

– Zwykle nie możemy spędzić razem dużo czasu, ponieważ takie są uroki naszej branży. Ciągłe wyjazdy, wszystko dzieje się bardzo szybko. Więc kiedy już uda nam się spotkać, kiedy oboje mamy czas i jesteśmy w tym samym mieście porządna impreza jest świetnym planem, no chyba, że jesteśmy w takim mieście jak Cannes lub Vegas, wtedy impreza jest już niezbędna. Zwłaszcza, kiedy uda nam się spotkać w tym samym mieście z Soo Joo 🙂

 

– Kiedy zobaczymy Ciebie w roli ambasadora L’Oreal Paris?

– Mam nadzieję, że niedługo, ponieważ nie zawsze będę młody i jest wiele konkurentów, którzy depczą mi po piętach. Może kiedyś..

 

– Dziękujemy raz jeszcze, że dałeś nam możliwość zadania Ci tych pytań! Jesteśmy zaszczycone i co najważniejsze – polscy fani będą zachwyceni!