Barbara Palvin i Leonardo DiCaprio

Tym razem postanowiłyśmy wziąć pod lupę „związek” Barbary z Leonardo DiCaprio, bardzo utalentowanym aktorem, wielokrotnie nominowanym do Oscara, któremu nagrodę tą udało się dostać po raz pierwszy w 2016 roku (naszym zdaniem o kilka lat za późno 🙂 )

Całą historię zapoczątkowało to oto zdjęcie, które ukazało się 12 stycznia 2013 roku.

Zostało zrobione podczas imprezy, która odbyła się przed Złotymi Globami w Beverly Hills.

W wywiadzie dla węgierskiego „Glamour” w styczniu 2013 roku Barbara powiedziała, że Leonardo poznała dzień przed Złotymi Globami na czymś w rodzaju przed-imprezy. Powiedziała, że narzekał, że jest zmęczony przez zmiany czasu, więc poczęstowała go gumą do żucia, która zawsze jej pomaga w takich sytuacjach. „10 Minut po tej sytuacji znowu na niego wpadłam i wtedy zrobiliśmy sobie pierwsze wspólne zdjęcie. Potem zaprosił mnie na imprezę, która odbywała się w jego domu, ktoś grał na gitarze i śpiewaliśmy przy ognisku.

 

Naszym zdaniem warto wspomnieć o tym, że Leonardo nie był jedyną gwiazdą, z którą Barbara zrobiła sobie wtedy zdjęcie. Korzystała z okazji i „złapała” do wspólnego zdjęcia chociażby Jennifer Lawrence (aktorkę, laureatkę Oscara z 2012 roku) i Reese Witherspoon (aktorkę, zdobywczyni Oscara z 2005 roku).

W naszej ocenie ta sytuacja jest jednoznaczna, nie ma więc sensu doszukiwać się w niej żadnego „drugiego dna”. Idźmy więc dalej.

Oczywiście my mamy swoje zdanie, media swoje. Ta niewinna sytuacja została rozdmuchana, dzięki wypowiedzi „przyjaciela aktora” , oczywiście jak się domyślacie ANONIMOWEGO 🙂 , która była cytowana przez wiele portali plotkarskich : „Leo uwielbia kobiety. Jest kobieciarzem, który nie potrafi być sam.

Tak całkowicie na marginesie (jednak uważamy, że powinniście mieć z tyłu głowy tą informację, żeby mieć dokładny wzgląd w sytuację) dodamy, że Barbara jeszcze wtedy była w związku, który rozpadł się 4 kwietnia, a więc podczas następnego spotkania Barbary z DiCaprio była już singielką.

Kolejne spotkanie „pary” nastąpiło 21 maja podczas  „Grisogono Party”, imprezy odbywającej się  w ramach Festiwalu Filmowego w Cannes w 2013 roku, impreza odbyła się w luksusowym, pięciogwiazdkowym hotelu. Na zdjęciach para została złapana podczas rozmowy. DiCaprio był w Cannes z powodu premiery swojego najnowszego filmu „Wielki Gatsby”, dodajmy, że to właśnie ten film otworzył cały 66. Międzynarodowy Festiwal Filmowy.

W 2015 roku w jednym z wywiadów udzielonych po Festiwalu w Cannes, Barbara tak odpowiedziała na pytanie „Czy podczas Festiwalu rozmawiała z Dicaprio”:

Oczywiście, że rozmawialiśmy, przecież się przyjaźnimy. Jak w każdym roku tak i teraz po gali amfAR była impreza zorganizowana przez niego, byli np. Chris Brown, Naomi Campbell czy Kendall Jenner. Prawdą jest, że już od kilku lat mam dobre relacje z Leonardo. Kiedy byłam w styczniu tego roku w Los Angeles, wysłał mi wiadomość z propozycją spotkania, oczywiście nie sam na sam. Podkreślę, że nic między nami nie ma, nie spotykamy się, po prostu jesteśmy w dobrych, przyjacielskich relacjach.

Na pytanie dziennikarki czy można powiedzieć, że ich dobre relacje to już przyjaźń odpowiedziała, że Leo wysłał jej wiadomość z życzeniami urodzinowymi .Żartem dodała, że ona nie wie kiedy on ma urodziny, ale dobrze wiedzieć, że on wie kiedy są jej.

16 maja 2016 roku w klubie „Gotha” w Cannes Barbara i Leonardo zostali zauważeni podczas rozmowy :

Ale z tej imprezy są także inne zdjęcia:

Co naszym zdaniem wygląda poważniej niż zwykła rozmowa – a jak widać, to nie jest Barbara.

20 lipca (środa) 2016 roku w St. Tropaiz Barbara była na corocznej kolacji organizowanej przez fundację DiCaprio. Fundacje tą aktor założył w 1998 roku, ma ona na celu mówiąc ogólnie ochronę przyrody (zwłaszcza miejsc dzikich, ochronę wymierających gatunków, zwierząt żyjących dziko). Impreza odbywała się na jachcie, a goście byli na niego dostarczani przez przygotowane wcześniej motorówki. Podczas kolacji oprócz co oczywiste przemówienia aktora, wystąpiła Lana Del Rey, która swoim głosem umilała czas zebranym gwiazdom. Potem odbyła się licytacja przedmiotów przekazanych m.in. przez muzyka Bono czy aktora Arnolda Schwarzenegger’a. Na kolacji tej oprócz Barbary było wiele znanych osób takich jak np. Książe Monaco Albert II, Bradley Cooper, Mariah Carey, Doutzen Kroes, Soo Joo Park, Joan Smalls, Eniko Mihalik, Lily Donaldson i Paul David Hewson (wszystkim znanym jako Bono, lider rockowej  grupy U2).

Niestety we wrześniu 2016 roku pojawiły się informację, jakoby FBI miało zainteresować się finansami fundacji aktora, funkcjonariusze FBi podejrzewali, że pieniądze przekazane na fundację miały być wykorzystywane jako środki do nakręcenia filmu „Wilk z Wall Street”.Fakt ten podajemy Wam jako ciekawostkę, ponieważ nie zagłębiałyśmy się w tą sprawę i nie wiemy jak sprawa się potoczyła, faktem jest że jakieś podejrzenia były.

Podsumowując, myślimy że jasne jest dla wszystkich czytających to, że między Barbarą i Leonardo nigdy nic nie było poza przyjaźnią. Na „coś więcej” brak jest jednoznacznych dowodów, a także częstotliwość spotkań, mnóstwo kobiet z którymi ciągle był łączony Dicaprio, a przede wszystkim jednoznaczne wypowiedzi Barbary pozostawiają sytuację jasną.