Barbara Palvin i Kristof Somfai – historia prawdziwa


Zgodnie z art.1 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r. powyższy artykuł stanowi przedmiot prawa autorskiego, a więc co wynika z w.w ustawy podlega ochronie prawa autorskiego. Oznacza to, że nie można go rozpowszechniać bez zgody autora (w innym przypadku będzie stanowiło to naruszenie autorskich praw osobistych, a na podstawie tego można powziąć kroki prawne.)


Pierwszym i jak dotąd jedynym (oficjalnie potwierdzonym) chłopakiem Barbary był Kristof Somfai. Para poznała się w 2010 roku w Szinyei Merse Pal Gimnazioun do którego oboje w tym czasie uczęszczali, byli w jednej klasie. Ze względu na rozwijającą się karierę Barbara musiała zakończyć edukację, Kristof szkołę tą ukończył w 2012 roku.

14937823_1197881703637465_20433d50408_n

O samym Kristofie ogólnie wiadomo niewiele, nie był i nie jest osobą publiczną, jednakże dzięki związkowi z Barbarą mógł pojawiać się na różnych wydarzeniach takich jak np. Festiwal w Cannes w 2012 roku czy Gala „Women of the year”, która odbyła się w tym samym roku.

bez-tytgefulu

Kristof wystąpił w odcinku węgierskiego programu „Propaganda”, który został poświęcony Barbarze. Odcinek ten został wyemitowany w programie telewizyjnym TV2 28 czerwca 2012 roku.

14958611_1197882220304080_1857667600_n

Problemy w związku sprawiło zamieszanie dotyczące rzekomego romansu Barbary z Justinem Bieberem. Zaczęło się od ich wspólnego zdjęcia zrobionego po pokazie VS w 2012 w którym Barbara szła jako modelka.
Po tym spotkali się oni kilka razy, jednak Barbara zawsze podkreślała, że były to spotkania całkowicie koleżeńskie i że praktycznie zawsze był z nimi ktoś trzeci. Podkreślała, że jest szczęśliwa w związku ze swoim chłopakiem i że nienajlepiej znosi on te plotki, ponieważ w tym czasie sam przebywa w Budapeszcie. Dodatkowo sprawę zaogniali fani modelki, którzy wielokrotnie pytali ją za pośrednictwem jej portali społecznościowych o to, czy para jest jeszcze razem.

14971237_1197882276970741_1484122872_n

Para rozstała się na początku kwietnia 2013 roku, Barbara umieściła tę informację na swoim twitterze:

14996470_1197882313637404_1507212986_n

W 2014 roku pojawiła się plotka, że Barbara wróciła do Kristofa:
Teraz media w moim kraju mówią, że wróciłam do swojego byłego chłopaka, tylko dlatego, że wrzuciliśmy takie samo zdjęcie na instagrama” (wywiad dla magazynu „Glamurama” z 2014 roku)

Dla potwierdzenia o czym mówi Barbara, okładka jednego z węgierskich magazynów, który donosi, że para do siebie wróciła.

14958486_1197882433637392_18346723_n

Fani wysnuwali najróżniejsze teorie dotyczące ich rozstania, zacząwszy od tego, że Kristof nie wytrzymał z miłości i zazdrości zamieszania związanego z Barbarą i Justinem Bieberem, przez to, że prawdą był romans modelki i piosenkarza (co jak się okazało było nieprawdziwe), kończąc na tym, że Kristof widząc intensywny tryb życia Barbary, postanowił się z nią rozstać, by oszczędzić jej bardzo częstych podróży do Budapesztu (to teoria przedstawiająca Kristofa w bardziej pozytywnym świetle, jednakże mało prawdopodobna, gdyż Barbara oprócz odwiedzania Kristofa spotykała się tam z całą swoją rodziną mieszkającą w stolicy Węgier), ostatnią teorią było to, że Kristof nie podołał byciu w związku na odległość, co jak się później okazało było najbliższe prawdy. W końcu po najróżniejszych teoriach fani wysnuli kolejną, a mianowicie taką, że przyczyną rozstania była zdrada Kristofa. Ci, którzy podjęli się mocniejszego i bardziej dogłębnego zbadania tej sprawy zapewniali, że Kristof rzeczywiście zdradzał Barbarę, co bardzo dla niej krzywdzące, z młodszą siostrą jej przyjaciółki. Dowodem na to miały być jednoznaczne zdjęcia Kristofa i tej dziewczyny zamieszczane przez nią na jej prywatnym koncie na instagramie. Fani pisali też, że Kristof przez cały ich związek wykorzystywał Barbarę do promowania siebie, wykorzystywał ją do wyjazdu z nią na wszelkie gale czy festiwale, a kiedy uznał, że nudzi mu się związek na odległość, że Barbara stała się zbyt zajęta i może już nie mieć czasu na wybijanie jego osoby, rozstał się z nią w brzydkim stylu.
Barbara zdradziła prawdziwą przyczynę rozstania z Kristofem w wywiadzie dla włoskiego Glamour z 2013 roku (wydanie lipcowe), potwierdzając tym samym ostatnią teorię. Barbara bardzo przeżywała rozpad swojego pierwszego związku, choć w miarę upływu czasu w różnych wywiadach zdarzało jej się do niego nawiązać. Takie nawiązanie miało miejsce chociażby w wywiadzie dla węgierskiego „Glamour” z 2014 roku, gdy opisując cechy swojego wymarzonego chłopaka powiedziała: „Chłopcy z dobrym poczuciem humoru, to wszystko. Wygląd zewnętrzny się nie liczy, wiem to z własnego doświadczenia.

Para od rozstania nie miała ze sobą żadnego kontaktu, aż do 26 grudnia 2016 roku, kiedy to na instagramie przyjaciółki Barbary – Rebil pojawiło się zdjęcie z imprezy, podczas której świętowano urodziny któregoś ze znajomych. Na zdjęciu obok Barbary był Kristof, Barbara nie wypowiadała się na jego temat od czasu dementowania plotek o ich ponownym zejściu się w 2014 roku, ale z tego można wywnioskować, że ich stosunki są dobre.

Po przeprowadzeniu małego prywatnego śledztwa, wiemy że aktualnie Kristof jest studentem uczelni Międzynarodowej Szkoły Biznesu w Budapeszcie, a także planuje wyjazd do Portugalii w ramach studenckiego programu Erasmus, dalej obserwują się na instagramie.

To co ogólnie wiemy o Kristofie:
• Urodził się 10 stycznia 1992 roku w Budapeszcie.
• Jest katolikiem.
• Ma starszą siostrę Dorę.
• Ukończył Szinyei Merse Pal Gimnazioun w 2012 roku
• Studiuje na Międzynarodowej Szkole Biznesu w Budapeszcie (uczelnia prywatna)
• Poza węgierskim, najprawdopodobniej posługuje się językiem angielskim i francuskim (nie wiadomo w jakim stopniu)
• Kibicuje drużynie Seattle Seahawks.
• Ma prawo jazdy.
• Potrafi grać na gitarze.
• Potrafi pływać i nurkować.
• Lubi Wiza Khalifa, Rihanne.
• Lubi takie seriale jak np. „Doktor House”, ”Jak poznałem waszą matkę”
• Ogólnie sporo podróżuje, był m.in. w Nowym Jorku, San Fransisco, Cannes.

Jak wygląda obecnie: