Barbara Palvin Polska

 

Niniejsza strona prowadzona jest przez fanów dla fanów. Wkładamy w nią mnóstwo pracy i zaangażowania, dlatego prosimy o uszanowanie naszej pracy i dostosowanie się do kilku prostych reguł:

Na prowadzonej przez nas stronie znajdziesz pisane przez nas artykuły, w związku z czym zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania bez uzyskania naszej zgody i podania źródła.
W celu uzyskania zgody na umieszczenie artykułu na innej stronie skontaktuj się z naszą ekipą tutaj:

https://www.facebook.com/barbarapalvinpl/

https://ask.fm/BarbaraPalvinPolskaoficjal

barbarapalvin.pl@gmail.com

Na stronie znajdziesz również tłumaczenia wywiadów udzielonych przez Barbarę. Jeśli chcesz skorzystać z naszego tłumaczenia, prosimy o oznaczenie nas pod tłumaczeniem dodanym na Twoją stronę, a także poinformowanie nas o tym fakcie. Tłumaczymy również wszelkiego rodzaju artykuły. W tym przypadku także prosimy o oznaczenie i informację. Nowe artykuły/wywiady/inne staramy się dodawać na stronę jak najczęściej, wszystko zależy od naszego czasu, a także zainteresowania czytelników strony.
Nie jesteśmy zawodowymi tłumaczami, jednakże nigdy nie udostępniamy tu rzeczy, których tłumaczenia nie jesteśmy pewne. Na stronie od czasu do czasu będą pojawiały się recenzje reklamowanych przez Barbarę produktów L’Oreal Paris, każda opinia jest niesponsorowana tylko szczera i obiektywna.


KONTO FACEBOOK: https://www.facebook.com/barbarapalvinpl/

Konto to, jest jedną z form uzyskania kontaktu z którymś z członków ekipy. To w tym miejscu znajdziesz wszystkie newsy, które zawsze wrzucane są tego samego dnia.

KONTO YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UC14GgwVlq5CA_eooAuAo-gQ/featured

Na koncie znajdziesz tłumaczenia wszelkiego rodzaju wywiadów/backstagów z Barbarą, w opisie każdego filmu znajduje się link do oryginału (bez zrobionych przez nas napisów). Na koncie znajdują się też wykonane przez nas kompilację śmiesznych itd. itp. momentów z Barbarą, dlatego prosimy o nie kopiowanie ich bez poinformowania nas o tym fakcie. Na koncie mogą pojawiać się różne reklamy, filmiki pochodzące z różnych portali społecznościowych i inne. Nie jesteśmy profesjonalnymi tłumaczami, ale nie wstawiamy rzeczy, których nie jesteśmy pewne. Staramy się tłumaczyć jak najbardziej czytelnie, przejrzyście, zachowując sens, niekoniecznie tłumacząc wszystko dosłownie.

KONTO ASK.FM : https://ask.fm/BarbaraPalvinPolskaoficjal

To konto to druga opcja skontaktowania się z ekipą. Na tym koncie możesz zadać nam nurtujące Cię pytanie na temat Barbary, poszerzyć swoją wiedzę, rozwiać wątpliwości, podyskutować i wymienić poglądy z nami, a także z innymi użytkownikami portalu ask.fm Wszelkie zdjęcia dodane do odpowiedzi posiadają nasz podpis, ale mimo wszystko byłoby nam miło, gdybyś zechciał oznaczyć nas wrzucając gdzieś to zdjęcie. Raz na jakiś czas na koncie organizowane są wieczory, na których wrzucamy ciekawostki dotyczące Barbary. Po zakończeniu wieczoru zawsze zapisywane są one tutaj: ciekawostki

Bardzo znaczną część tych ciekawostek zdobyłyśmy same, ich znalezienie kosztowało nas mnóstwo czasu i energii, dlatego prosimy o nie kopiowanie ich bez podania źródła i oznaczenia naszej strony.

Na koncie odpowiadamy na wszystkie pytania związane z Barbarą.


KONTO NA TUMBRL:
http://polishpandas.tumblr.com/

Wszystkie gify, które tu znajdziesz są robione przez naszą ekipą, więc prosimy o uszanowanie naszej pracy i oznaczanie nas, gdy będziesz chciał coś wziąć.

Mamy nadzieje, że nasza działalność Wam się spodoba i dzięki nam będziecie mogli stale poszerzać swoją wiedzę o Barbarze.

W skład ekipy wchodzą:

Darcy i Zixi

 Fenrissa