Barbara Palvin została twarzą kampanii Amazon Fashion’s European jesień 2016.

Dwudziestodwuletnia modelka i aktorka, która pracowała wcześniej dla Chanel, Louis Viutton Miu Miu i Victoria’s Secret zostanie wyróżniona w reklamie oraz w mediach i jest zachwycona, że współpracuje z marką, która popiera i promuje niepowtarzalność.
„Jestem wniebowzięta, że mogę pracować z Amazon Fashion. Myślę, że idea ukryta za kampanią jest bardzo ważna, akcentuje bycie niepowtarzalnym i zachęca do wyrażania własnych emocji poprzez modę, więc jestem podekscytowana, że mogę być częścią kampanii Amazon Fashion’s Jesień/Zima 2016.”
Jako część kampanii węgierska piękność, która ostatnio związała się z mistrzem świata Formuły 1 Lewisem Hamiltonem, wybrała się w podróż do stolicy sztuki Amazon- europejskiego modowego studio fotograficznego w Shoreditch, we wschodnim Londynie, by przygotować kampanię z fotografem Cass Birdand oraz redaktorem modowym magazynu i-D Julią Sarr-Jamois.
Barbara wybrała swoje ulubione elementy kolekcji w tym skórzaną spódnicę z guzikami od Filippa K, koszulę z falbankami od Paul & Joe, szydełkową sukienkę z długim rękawem od Gestuz oraz dresową sukienkę od Champion.
Komentując wystąpienie Barbary, dyrektor do spraw marketingu Amazon Fashion Juliet Warkentin powiedziała: ” Barbara świetnie oddaje istotę naszej kampanii „Don’t look like me, look like you”. Ma mnóstwo energii a jej świeżość wyróżnia się w naszym video.”

Odzież z kolekcji jesień/ zima16 dostępna jest na stronie www.amazon.co.uk od 29 września.

Kulisy pracy:

kulisy
Oryginał