Wypad do Wenecji na ostatnią chwilę jest zawsze atrakcyjną propozycją, ale gdy podróż zbiega się z premierą na weneckim festiwalu filmowym, nabiera szczególnego znaczenia. Dla modelki i podróżniczki Barbary Palvin, udział w gali po raz pierwszy znaczył również powrót do regionu, który kocha.
„Miasto jest cudowne! Jestem tu drugi raz, ale to mój pierwszy na Weneckim festiwalu filmowym” – powiedziała. Palvin wzięła udział w premierze musicalu „La la land” w którym w głównych rolach wystąpili Emma Stone oraz Ryan Gosling. Siedemdziesiąt dwie godziny jakie spędziła w pływającym mieście podzielone były między podziwianie widoków, pozowanie do zdjęć oraz przejażdżki wodnymi taksówkami w jedną i drugą stronę na wydarzenia na czerwonym dywanie. Dwudziestodwuletnia węgierka dodała, że jest gotowa by ze swojego przyjazdu do Wenecji, zrobić coroczną tradycję.
“Świetnie się bawiłam i czułam się jak księżniczka w mojej sukience od Lorenzo Serafini ” – powiedziała „Wszystko co mogę teraz powiedzieć to, cóż do zobaczenia w przyszłym roku!”

14193651_1130926993666270_327145139_n
Właśnie wylądowałam!

Czytaj więcej